Skip to content

تصاویری از یک مادر مجرد به همراه 14 فرزندش

July 18, 2011

هنگامی که جوان واتسون دختر پانزده ساله به مادرش گفت که حامله است ،یک شوک بسیار بزرگ به مادرش دست داد و احساس نا امیدی عمیقی کرد، اما نه به آن علتی که ممکن است شما فکرش را بکنید. مادر جوان به علت اینکه خود نتوانسته است باردارشود و اکنون دختر 15 ساله اش باردار است به او حسادت می کند.

Big shop: Mrs Watson with just some of her weekly groceries

هنگامی که جوان واتسون دختر پانزده ساله به مادرش گفت که حامله است ،یک شوک بسیار بزر به مادرش  دست داد و احساس نا امیدی عمیقی کرد، اما نه به آن علتی که ممکن است شما فکرش را بکنید. مادر جوان به علت اینکه خود نتوانسته است باردارشود و اکنون دختر 15 ساله اش باردار است به او حسادت می کند. او می گوید”من یک تست بارداری انجام دادم و هنگامی که به طبقه پایین امدم دخترم به من گفت که قصد دارد مطلب مهمی را بامن در میان بگذارد.من به نحوی می دانستم که او در مورد چه چیزی می خواهد با من صحبت کند ولی مایل به شنیدن آن نبودم،خبر بارداری دخترم اخرین خبری بود که بعد از انجام تست بارداریم می خواستم بشنوم. هنگامی که دخترم را به دکتر بردم او 8 هفته داشت و برای من غیر قابل قبول بود که من هنوز باردار نشده ام”.خوب بله البته یک مادر 40 ساله معمولی نیست.او در 14 سالگی صاحب فرزند شده و رنج سنی انها از ناتاشا 22 ساله تا ایندیانا 24 ساله است. از زمان 3 سال پیش که طلاق گرفته است تا به امروز او یک مادر مجرد است و همه انها را بزرگ کرده و مشکلش زمانی دوبرابر میشود، که جوان تبدیل به یک مادر نوجوان می شود و دو خواهر بزرگترش نیز او را سرزنش می کنند . در کنار ناتاشا شانیز و ماریای 21 ساله، 10 کودک دیگر نیز هستند که در خانه زندگی می کنند. جرجیا 14 ساله،کیتلین 12 ساله،بریتنی 11 ساله،فبرین 10 ساله،چارلی 9 ساله،لیلین 7،نریلی جید 6،آرمانی 5،تلولا3 و ایندیانا دوساله.همه این کودکان ازجان و از یک پدر 46 ساله که راننده کامیون  است،هستند.اما در سال 2008 و پس به وجود امدن یک سری اتفاقات تلخ و ناراحت کننده جان به عنوان یک مادر مجرد و یک خانواده کامل زندگیش را اداره می کرد. تا هنگامی که او سال گذشته با کریگ یک راننذه کامیون کلاه کج 35 ساله آشنا شد و تنها 3هفته بعد از آشناییشان او متوجه شد که باردار است.هنگامی که کریگ از موضوع مطلع می شود احساس تعهد می کند و در ماه اکتبر با جان نامزد میکند و در تمام تیتر روزنامه های بریتانیا به عنوان دلیرترین مرد بریتانیا شناخته می شود .اما هنگامی که او زندگی مشترکش را با جان اغاز می کند تبدیل به یک ناپدری خشن و خونخوار می شود.10 ماه بعد هنگامی که کریگ در ترنسپیرز بود جوان جنین 20 هفته ایی خود را از دست داد و پاسخش برای ازدواج با گریک منفی بود.اما این پایان داستان نبود.جوان درمصاحبه ایی گفت : باید اعتراف کنم که او واقعا این بچه ها را نمی خواست و هنگامی در انظار عمومی با ما ظاهر میشد خجالت می کشید و زمانی که ما بیرون می رفتیم او در یک ماشین جداگانه و پشت سر ما حرکت می کرد.

She tells her children to do as she says and not as she does. But the words of mother of 14 Joanne Watson – who receives more than £2,000 a month in state handouts – have fallen on deaf ears. Her 15-year-old daughter Mariah is pregnant, the father has ‘left the scene’, and the youngster is about to start living off benefits. Mrs Watson, 40, is raising her giant brood alone after parting from her husband John, 46, three years ago, and breaking up with subsequent partner Craig le Sauvage, 35, last year.

Tight squeeze: Joanne Watson with the 11 children still living at home. Daughter Mariah, who is 15 and Pregnant, is next to her mother
Despite this, she has still managed to squirrel away enough cash for a £1,600 breast enhancement and a sunbed. She claims she has always encouraged her daughters to use contraception – but, inevitably, it seems they would rather follow the family tradition.Mariah’s pregnancy comes after Mrs Watson’s oldest daughter Natasha, 22, got pregnant with her son Branford, now six, when she was 16. Her second eldest daughter Shanice, 19, also got pregnant at 16 with her 22-month-old son Marley. Mariah says she has no concerns about becoming a teenage mother, as it seems the most natural thing in the world. Initially, she and her child will be supported by the taxpayer.

More children: Mum of Britain's biggest family Joanne Watson, 40, (right), with her pregnant 15-year-old daughter Mariah (left), who is expecting to give birth in October
Feeding time: The family enjoy tea
منبع:daylymail.co.uk

دیگر مطالب امروز

معادله ریاضی که تنها افراد عاشق می توانند حل کنند +عکس

دوچرخه سواری هنرپیشه معروف هالیوود در نیویورک +عکس

عجیب ترین نقاش دنیا +عکس

ملکه زیبایی 6 ساله که با 300 عنوان باز نشسته شد +عکس

مدرسه دخترانه ای که دختران را مجبور به شستن توالت می کند +تصاویر

لباس‌هايي كه زنان ایرانی جرات نمی کنند بپوشند

افزایش معروفیت مجری زن با پوشیدن لباس های عریان +عکس

تغییر باور نکردنی اندام یک دختر در طول یک سال +عکس

مسابقات زیباترین لب روی دیوار در مشهد + عکس

خوشگل ترین رقاص ناصر الدین شاه + عکس

Advertisements

From → Uncategorized

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: